Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Bib Name               City               State Gender Age Chip  SWIM T1   BIKE  T2   RUN  PENALTY 
                                                           Time                                    
=== ================== ================== ===== ====== === ===== ==== ==== ===== ==== ==== ======= 
118 E. Courson         Jacksonville       FL    M      10  17:33 1:46 1:36 8:47  1:01 4:26         
108 G. Medina          Tampa              FL    F      10  18:31 1:58 1:41 9:36  1:01 4:18         
124 V. Politis         Safety Harbor      FL    M      10  18:39 1:51 2:02 9:26  1:10 4:12         
106 M. Lima            Fort Lauderdale    FL    F      10  18:45 1:56 1:28 10:06 1:11 4:05         
127 P. Lessem          Wesley Chapel      FL    M      10  19:02 2:19 1:43 9:46  0:59 4:17         
154 D. McClellan       Redington Beach    FL    M      9   19:16 2:05 1:48 10:16 1:09 4:01         
110 L. Mufraggi        South Miami        FL    F      10  19:42 1:53 1:30 10:31 1:17 4:32         
137 M. Comerford       Seminole           FL    F      9   19:50 2:05 1:49 10:18 1:06 4:34         
169 A. Courson         Jacksonville       FL    M      8   19:57 2:07 1:51 10:05 1:10 4:45         
136 A. Clements        Largo              FL    F      9   19:59 2:09 1:42 10:33 1:00 4:38         
109 S. Mott            Deland             FL    F      10  20:02 1:55 1:49 10:05 1:14 5:00         
114 R. Young           Tampa              FL    F      10  20:21 2:22 1:49 10:11 1:12 4:49         
125 N. Roberts         Zolfo Springs      FL    M      10  20:25 2:23 1:53 10:45 1:07 4:19         
115 B. Biggs           Melbourne          FL    M      10  20:42 2:01 1:59 9:52  1:15 5:37         
147 B. Beaser          Dunnellon          FL    M      9   20:42 2:15 1:42 11:15 1:05 4:27         
152 M. Howard          North Port         FL    M      9   20:46 2:30 1:51 11:04 0:59 4:25         
102 L. Amescua         Key Biscayne       FL    F      10  21:06 2:05 1:41 10:37 1:22 5:24         
120 A. Germain         Viera              FL    M      10  21:12 1:54 2:01 10:53 1:18 5:08         
140 A. Reed            Venice             FL    F      9   21:17 1:46 1:58 11:05 1:18 5:12         
166 E. Munkittrick     Saint Petersburg   FL    F      8   21:19 2:18 1:57 11:18 1:05 4:43         
138 G. Higgins         Saint Petersburg   FL    F      9   21:25 2:25 2:10 10:49 1:12 4:52         
101 K. Alford          Melbourne          FL    F      10  21:28 2:05 2:14 11:08 1:11 4:52         
155 L. Medina          Tampa              FL    M      9   21:30 2:21 1:59 11:01 1:08 5:03         
111 R. Renfro          Melbourne          FL    F      10  21:32 2:23 2:02 10:28 1:18 5:23         
113 A. Thompson        Altamonte Springs  FL    F      10  21:37 1:55 1:59 12:12 1:08 4:26         
126 N. Rodriguez       Tampa              FL    M      10  21:44 2:27 2:11 10:30 1:16 5:21         
170 D. Da Silva        Boca Raton         FL    M      8   21:57 1:49 3:11 11:24 1:11 4:24         
143 A. Satterfield     Clermont           FL    F      9   22:11 1:57 2:05 11:08 1:16 5:47         
123 G. Hilgenberg      Venice             FL    M      10  22:13 2:16 1:56 11:43 1:12 5:08         
129 J. Diaz            Key Biscayne       FL    F      10  22:16 2:27 2:36 11:22 1:06 4:47         
171 P. Fernlund        Geneva             FL    M      8   22:16 2:30 2:05 11:52 1:09 4:42         
175 N. Shand           Davie              FL    M      8   22:19 2:35 2:09 11:16 1:17 5:04         
156 O. Schloeter       Tampa              FL    M      9   22:26 2:24 2:02 11:35 1:11 5:15         
139 G. Latto           Seminole           FL    F      9   22:39 2:32 2:06 11:29 1:17 5:18         
119 C. Darrow          Sebring            FL    M      10  22:40 1:59 2:14 10:32 1:22 6:35         
157 W. Taylor          Venice             FL    M      9   22:47 2:30 1:54 12:03 1:19 5:03         
146 M. Ammirati        Sarasota           FL    M      9   22:49 2:31 2:21 11:19 1:15 5:24         
141 S. Roberts         Venice             FL    F      9   23:13 2:08 2:16 12:19 1:21 5:10         
199 P. Escallon        Key Biscayne       FL    M      7   23:46 2:31 2:42 12:09 1:32 4:55         
198 C. Alford          Winter Haven       FL    M      7   23:56 2:04 3:11 12:30 1:17 4:56         
172 K. Guerrero Falcon West Palm Beach    FL    M      8   24:07 2:24 2:19 12:24 1:30 5:32         
159 H. Hanley          Melbourne Beach    FL    M      9   24:10 2:29 3:08 11:25 1:35 5:35         
158 D. Tison           Fort Myers         FL    M      9   24:11 2:15 2:12 12:36 1:19 5:52         
164 M. Cardoso         Key Biscayne       FL    F      8   24:27 2:19 2:13 13:45 1:23 4:48         
193 B. Higgins         Saint Petersburg   FL    F      7   24:36 2:59 2:03 12:45 1:11 5:40         
197 D. Howard          North Port         FL    M      6   24:53 3:03 2:39 11:45 1:39 5:49         
153 D. Lazaro          Key Biscayne       FL    M      9   24:58 2:16 2:38 13:03 1:36 5:27         
168 Z. Brown           Moore Haven        FL    M      8   25:10 2:56 2:00 13:58 1:26 4:52         
173 C. Lanum           Venice             FL    M      8   25:26 2:38 2:20 13:28 1:35 5:26         
200 L. Griffin         Sebring            FL    M      7   25:30 3:32 1:57 13:51 1:17 4:56         
128 C. Stephens        Clermont           FL    M      10  25:50 2:42 3:12 11:37 1:49 6:32         
107 R. Lyon            Davenport          FL    F      10  26:33 2:13 2:51 13:43 1:26 6:22         
148 M. Daddono         Palm Beach Gardens FL    M      9   26:36 2:35 3:06 13:19 1:27 6:11         
174 L. Murray          Venice             FL    M      8   26:43 2:21 2:38 12:52 1:59 6:54         
201 N. Hilgenberg      Venice             FL    M      7   26:45 3:00 2:06 14:10 1:21 6:10         
203 M. Schloeter       Tampa              FL    M      7   27:09 2:26 2:01 15:52 1:08 5:43         
121 B. Hamuy           Boca Raton         FL    M      10  27:31 2:33 2:46 14:30 1:45 6:00         
142 C. Ruyle           Winter Haven       FL    F      9   27:43 2:03 2:55 14:30 1:23 6:54         
103 A. Dumas           Lithia             FL    F      10  27:48 2:14 3:41 13:04 2:06 6:45         
117 K. Brown           Moore Haven        FL    M      10  28:04 2:32 4:17 14:05 1:52 5:21         
112 A. Sherman         Punta Gorda        FL    F      10  28:25 2:08 2:17 14:49 2:02 7:12         
194 M. Logvinova       Sarasota           FL    F      7   28:27 3:09 2:45 15:15 1:32 5:48         
130 S. Hanley          Melbourne Beach    FL    F      10  28:56 2:43 2:17 14:39 1:49 7:31         
104 L. Holler          Valrico            FL    F      10  29:22 2:50 2:20 16:16 1:30 6:29         
149 O. Fairbanks       Oviedo             FL    M      9   29:34 2:17 2:54 15:39 1:36 7:09         
144 O. Snyder          Venice             FL    F      9   29:40 2:35 2:30 15:27 1:54 7:16         
122 R. Hernandez       Orlando            FL    M      10  29:45 2:19 2:39 17:29 2:00 5:21         
195 A. Roberts         Bowling Green      FL    F      7   29:57 2:55 2:32 17:47 1:21 5:24         
165 B. Kulick          Sebring            FL    F      8   30:13 2:16 3:28 16:15 1:45 6:32         
202 J. Ruyle           Winter Haven       FL    M      7   30:55 3:07 3:29 16:23 1:51 6:06         
196 J. Fey             New Port Richey    FL    M      6   37:05 3:50 5:22 20:09 2:13 5:33         

Additional results can be found at http://www.racesmith.com/.

Embed Code